idealne miejsce na rodzinne wakacje !!!
Home
 

cennik na 2018 rok

003f69_8cf68daafc064557825f68c594e2607a

Cena za dobę wynajęcia domku w lipcu i sierpniu wynosi 200 zł za dobę /przy 1 – 2 – 3 – 4 osobach, każda kolejna osoba 20 zł za dobę/.

WRZESIEŃ I PAŹDZIERNIK NAWET 50% TANIEJ !!!

Na życzenie klienta klimatyzacja lub ogrzewanie dodatkowo płatne 15 zł za dobę z góry / w każdej chwili można zrezygnować z klimatyzacji a środki zostają zwracane/.

W okresie lipiec i sierpień przyjmujemy rezerwacje na krócej min. 7 dni !!! 

WAŻNE !!! Przy wynajęciu domku na na krótszy okres cena za jedną dobę wynosi 250 zł.

Wystawiamy rachunki.

Cena jest uwarunkowana od pory roku, ilości osób i długości pobytu – (zawsze możemy negocjować cenę, wystarczy zadzwonić a na pewno się „dogadamy”.

Akceptujemy zwierzęta – GRATIS !!!! /właściciel jest zobowiązany do sprzątania po swoim pupilu na zewnątrz domków oraz utrzymania należytej czystości wewnątrz domku/.

Z PRZYCZYN CZYSTO HUMANITARNYCH NIE ZGADZAMY SIĘ NA POZOSTAWIANIE PSÓW NA WIELE GODZIN /OD RANA DO PÓŹNEGO POPOŁUDNIA LUB WIECZORA/ SAMYCH W DOMKACH, A DO TEGO BEZ WŁĄCZONEJ KLIMATYZACJI !!!

MY TEŻ MAMY PSA I UWAŻAMY, ŻE TAKIE ZACHOWANIE JEST NIELUDZKIE I NIE BĘDZIEMY TEGO TOLEROWAĆ !!!

Doba rozpoczyna się o godz. 15.00 i kończy się o godz. 10.00.

W przypadku dłuższego pobytu istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania atrakcyjnych rabatów – zadzwoń, a dowiesz się szczegółów !!!

Rezerwacji dokonujemy tylko i wyłącznie telefonicznie.

Warunkiem rezerwacji domku jest wpłata zadatku w wysokości ok. 30% wartości pobytu w terminie 2 dni od momentu rezerwacji (w tytule przelewu proszę wpisać termin pobytu i nazwisko najemcy) pozostała cześć opłaty za pobyt jest pobierana w chwili kwaterowania.

W przypadku braku wpłaty zadatku w w/w terminie, rezerwację uznaje się za nieważną.

W przypadku skrócenia pobytu z przyczyn niezależnych od właściciela „Spokojnego Miejsca” wpłacone środki finansowe za wynajęcie domku nie są zwracane.

Zapraszamy serdecznie !!!

Top