idealne miejsce na rodzinne wakacje !!!
Home
 

Wakacje 2019

003f69_8cf68daafc064557825f68c594e2607a

Cena za dobę wynajęcia domku w  miesiącach lipiec i sierpień wynosi 220 zł za dobę przy pobytach minimum 7 – dniowych, przy 1 – 2 – 3 – 4 osobach, każda kolejna osoba 20 zł za dobę. Przy pobytach krótszych niż 7 dni cena do ustalenia indywidualnie.

Przy pobycie powyżej 10 dni możliwość negocjacji ceny !!!

Na życzenie klienta klimatyzacja lub ogrzewanie dodatkowo płatne 15 zł za dobę z góry, przy czym w każdej chwili można zrezygnować z klimatyzacji a środki zostają zwracane.

W miesiącach maj, czerwiec /po za Majówką i Bożym Ciałem/ oraz we wrześniu i październiku promocja -25% !!!

 

Wystawiamy rachunki.

 

Akceptujemy zwierzęta – GRATIS !!!! /właściciel jest zobowiązany do sprzątania po swoim pupilu na zewnątrz domków oraz utrzymania należytej czystości wewnątrz domku/.

Z PRZYCZYN CZYSTO HUMANITARNYCH NIE ZGADZAMY SIĘ NA POZOSTAWIANIE PSÓW NA WIELE GODZIN /OD RANA DO PÓŹNEGO POPOŁUDNIA LUB WIECZORA/ SAMYCH W DOMKACH, A DO TEGO BEZ WŁĄCZONEJ KLIMATYZACJI !!!

MY TEŻ MAMY PSA I UWAŻAMY, ŻE TAKIE ZACHOWANIE JEST NIELUDZKIE I NIE BĘDZIEMY TEGO TOLEROWAĆ !!!

 

Doba rozpoczyna się o godz. 15.00 i kończy się o godz. 10.00.

 

Rezerwacji dokonujemy tylko i wyłącznie telefonicznie.

Warunkiem rezerwacji domku jest wpłata zadatku w wysokości ok. 30% wartości pobytu w terminie 2 dni od momentu rezerwacji (w tytule przelewu proszę wpisać termin pobytu i nazwisko najemcy) pozostała cześć opłaty za pobyt jest pobierana w chwili kwaterowania.

W przypadku braku wpłaty zadatku w w/w terminie, rezerwację uznaje się za nieważną.

W przypadku skrócenia pobytu z przyczyn niezależnych od właściciela „Spokojnego Miejsca” wpłacone środki finansowe za wynajęcie domku nie są zwracane.

Zapraszamy serdecznie !!!

Top